KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14519055
nr 1451 9055
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben med astrar. Signerad, daterad 1939. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Kondition: ramskada
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:50:10
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)